جعبه باتری ماژولار

دسته بندی:

این محصول شامل یک عدد جعبه باتری یک طبقه با قابلیت نصب چرخ و فیوز است که می توان تعداد طبقات آن را با قراردادن نیم طبقه های متعدد بر روی آن، تا چهارطبقه افزایش داد. برای مثال یک عدد جعبه باتری یک طبقه در طبقه اول به علاوه یک عدد نیم طبقه در طبقه دوم، تشکیل یک جعبه باتری ماژولار دو طبقه را می دهد.
مطابق جدول گنجایش جعبه باتری ها، در هر طبقه از این جعبه، می توان ۳ عدد باتری ۱۰۰ آمپر ساعتی قرار داد. بنابراین هر طبقه از این محصول توانایی تحمل ۹۰کیلوگرم وزن را دارد. قطعات تشکیل دهنده جعبه های نیم طبقه و یک طبقه با پیچ و مهره مونتاژ می شوند که جعبه های نیم طبقه فقط در طبقه های دوم به بالا مورد
استفاده قرار می گیرند.

جعبه باتری های یک طبقه تکام علاوه بر دارا بودن قابلیت نصب چرخ و فیوز بر روی آن، قابلیت افزایش تعداد طبقات تا چهار طبقه، از طریق قرار دادن این جعبه ها بر روی یکدیگر را دارند. بدیهی است که با وجود این قابلیت، می توان به چیدمان و آرایش های مختلفی دست پیدا کرد. مطابق جدول گنجایش جعبه باتری ها، در هر طبقه از این جعبه، می توان ۳ عدد باتری ۱۰۰ آمپر ساعتی قرار داد. بنابراین هر طبقه از این محصول توانایی تحمل ۹۰ کیلوگرم وزن را دارد.

سایز ،ابعاد و ظرفیت جعبه باتریها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

telegram

عضویت در کانال تلگرام